ورود

ثبت


کالری 2

کالری 2

کالری ۲، ویرایش جدید برنامه کالری (تحت اندروید) است که توسط گروه برنامه نویسی اسپریس، آماده و منتشر شده است. این نرم افزار، یک راهنمای هوشمند برای ردیابی کالری های سوزانده شده شماست که با داشتن یک شبکه اجتماعی کوچک، محیطی فراهم کرده تا کاربرانش برای رسیدن به وزنی ایده آل با هم تعامل داشته و برای رسیدن به این هدف همدیگر را یاری کنند. (به زودی ویرایش وب و iOS این نرم افزار نیز ارایه خواهد شد.)

این نرم افزار هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین قابل استفاده است و از کلیه اطلاعات شما تحت شبکه پشتیبان گیری می کند. به این ترتیب، امکان استفاده همزمان چند کاربر از نرم افزار نصب شده روی یک دستگاه فراهم می شود. ضمن این که در صورت در اختیار نداشتن دستگاه، می توانید از طریق دستگاه دیگران به اطلاعات خود دست یافته و آن را بروز کنید.

نزدیک به ۱۰۰۰ مورد خوراک و فعالیت پیش فرض و حدود ۱۰ هزار خوراکی انجمن غذای آمریکا دیتابیس نسبتا کاملی از غذاها و فعالیت ها را فراهم کرده است که البته روز به روز در حال بروزرسانی و تکمیل است.

از امکانات ویژه کالری ۲ می توان به ویجت اندرویدی نرم افزار، امکان تعریف خوراکی و فعالیت، نمودار وزن، نمودار تاریخچه کالری های دریافتی و مصرفی، محاسبه BMR ، BMI و وزن تثبیت، راهنمای هوشمند سوزاندن کالری با فعالیت های مختلف، تعیین وزن هدف، مشخص کردن زمان رسیدن به هدف با توجه به گذشته مصرف کالری شما، راهنمای میزان مصرف روزانه کالری با توجه به هدف وزن و به اشتراک گذاشتن نمودار وزن اشاره کرد.

برنامه کالری ۲ به دنبال ایجاد فضایی برای کمک به همدیگر در کاهش یا افزایش وزن است. برنامه کالری ۲، علاوه بر امکانات معمول برنامه های کالری، امکان تعامل میان کاربران را نیز فراهم می کند تا در کنار هم و با هم بتوانند اهداف بعضا دشوار کنترل وزن را پیگیری کنند. البته با توجه به جدید بودن نرم افزار، هنوز تالارهای گفتگو چندان شکل نگرفته اند ولی در حال قوت گرفتن و کمک به کاربران کالری ۲ هستند.

به زودی امکان ارتباط مستقیم کاربران با مشاوران تغذیه نیز در برنامه کالری ۲ فراهم خواهد شد.


نظر دادن

کالری نت

کالری نت محیطی پویا برای بحث و تبادل نظر و کسب آگاهی در حوزه های مرتبط با تناسب اندام و سلامتی فراهم می کند.

تماس با ما